.

7 КОРИСНИХ ЛАЙФХАКІВ ДОГЛЯДУ ЗА ШКАРПЕТКАМИ

7 КОРИСНИХ ЛАЙФХАКІВ ДОГЛЯДУ ЗА ШКАРПЕТКАМИ

Одні й ті ж самі шкарпетки ведуть себе неоднаково на різних людях: можуть жити довго, а можуть порватися у перший тиждень. Універсальна порада є: якісні шкарпетки коштують дорожче, але живуть довше за дешеві. Шкарпетки зі 100% бавовни рвуться дуже швидко. Повністю синтетичні шкарпетки не дають ногам "дихати". Недорогі шкарпетки, зазвичай робляться з регенерованої бавовни і мають невисоку щільність, тому не варто очікувати, що ви будете носити їх довго.

Як доглядати за шкарпетками правильно?

1. Розсортуйте шкарпетки на кольорові та білі, обов'язково виверніть навиворіт (шкарпетки брудняться більше зсередини, і це не тільки піт, а й частинки шкіри). Не дуже якісно пофарбовані шкарпетки, випрані з вивороту, краще збережуть колір. Mushka в'яже шкарпетки, тому вони не линяють.

2. Прайте шкарпетки в режимі "делікатне прання" за температури 30 градусів. Якщо шкарпетки вам трохи завеликі, то можете прати їх кілька разів при температурі 60 градусів, тоді вони можуть зменшитися на 1-2 розміри, при цьому не втратить своєї еластичності.

3.Якщо раптом пральної машини не виявилося, то, не сильно брудні шкарпетки, замочіть у миючому засобі на годину-дві у прохолодній воді і ретельно прополощіть. Дуже брудні шкарпетки спочатку замочуємо, потім міняємо воду та треба терти забруднені місця. Випрані шкарпетки не можна віджимати, потрібно дати стекти воді. До речі, прати краще у спеціальному мішку для білизни.

4. Білі шкарпетки потрібно прати порошком для білих речей, можна використовувати відбілювач, але без хлору (шкарпетки взагалі хлор не люблять). Особливо брудні місця можна натерти господарським милом та замочити перед пранням на кілька годин у воді кімнатної температури.

5. Як прати кольорові шкарпетки? Вибирайте засоби для прання кольорової білизни, в них додають спеціальні речовини, які перешкоджають вимиванню барвників з тканини. Не використовуйте агресивні миючі засоби та відбілювачі. Від сильного забруднення на кольорових шкарпетках допоможе позбутися замочування на 20-30 хвилин з засобом для виведення плям для кольорової бавовни і прання при вищій температурі близько 40 градусів. До речі, чорні шкарпетки також вважаються кольоровими.

6. Щоб не було дірок на шкарпетках – регулярно робіть педикюр або стрижіть нігті на ногах та носите зручне взуття за розміром. Про шкіру на стопах теж не забуваємо, грубий епідерміс на п'ятах та натоптиші на пальцях викликають додаткове тертя. Навіть найякісніші та найдорожчі шкарпетки, на таких ногах довго не протягнуть :).

7. Як врятуватися від катишків на шкарпетках (профі називають їх – піллі). Щоб уникнути появи катишків, потрібно не заношувати шкарпетки. Можна використовувати спеціальні засоби для прання, які відновлюють структуру тканини та згладжують катишки. Якщо ненависні піллі все ж таки з'явилися, їх можна видалити спеціальною машинкою. Забирати катишки бритвою не варто, можна легко перерізати нитки і остаточно зіпсувати шкарпетки.

Радуйте свої ноги якісними та комфортними шкарпетками, наприклад такими, як шкарпетки торгової марки Mushka :).

Ваша команда Mushka.